سلام و ....

شاید هم را  نمیدیدیم

ولی از همیشه بهتر احساستان می کردم

چه انهایی را که از صمیم قلب دوست داشتم و چه انهایی که باید تظاهر می کردم دوستشان دارم و لبخندهای الکی به هم تعارف میکردیم.

خدا را سپازگزارم که این همه خوبی و افراد خوب را در مسیر راه من گذاشت .

تمام دانش اموزان و همکارانم را حداقل با خاطره ای به یاد دارم که از یاداوری بعضی از این خاطرات تا صبح  بیدارم.

فاصله بین افراد تابعی از جغرافیا نیست

از خاطرات مشترک است

من به بعضی از شما خیلی نزدیکم

یک بار به قلب خود خوب بنگرید!!

/ 13 نظر / 37 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مدیریت سرویس معلم بلاگ

با سلام خدمت شما همکار گرامي با توجه به کوشش شما دوست عزيز در امر افزايش سطح اطلاعات و مهارت فرهنگيان عزيز؛ از شما و ساير همکاران دعوت مي شود به سايت معلم بلاگ که از اوايل دي ماه 89 راه اندازي شده است مراجعه کنيد و وبلاگ خود را به اين سرويس منتقل کنيد و ما را در ايجاد پايگاه اختصاصي معلمان ياري دهيد. لطفا به ساير همکاران اطلاع دهيد. با تشکر گروه مديريت معلم بلاگ www.moallemblog.com

سودا خلیل پور

سلام آقای نظری.این سایت خیلی خوبه.واقعا مرسی..[لبخند]

یه معلم

همکار گرامی سلام.خیلی خوبه که ما معلما با به قلم در آوردن شغلمون باعث اشتراک تجارب و انتقال اون به دیگران بشیم. وبلاگتون عالی بود.تمایل به تبادل لینک و پیوستن به جمع شما رو دارم.در صورتی که افتخار بدید منو با نام معلم و هنر معلمی لینک کنید و به من اطلاع بدید تا منم شما رو لینک کنم.آرزوی موفقیت براتون دارم

شاگرد زرنگ

سلام همكار عزيز وب جالبي داري. خوشحال ميشم بيشتر از معلمي در تركيه بدونم. و همينطور خوشحال ميشم به منم سر بزنيد. لينكتون كردم. موفق باشيد.

اکبرزاده

سلام استاد عزیز: فاصله بین افراد تابعی از جغرافیا نیست عالی بود استاد

زهرا صابری

سلام معلم عزیزم امیدوارم حالتان خوب باشد خاله جان و مبینا جان چه طور هستند انشا الله همگیتان در صحت و سلامت بسر ببرید دلم خیلی برایتان تنگ شده است راستی بابا ومامان هم سلام میرسانند به امید دیدار.

Amir Mohammad Orvati

Hi my best English teacher. how are you? I'm missing you very much. because your good education I'm best in our class. I come back to Iran last month. cu l8er bye. I'm waiting for your answer.

مسعود

همه می پرسند چیست در زمزمه ی مبهم آب؟ چیست در همهمه ی دلکش برگ ؟ چیست در بازی آن ابر سپید روی این آبی آرام بلند که تو را می برد این گونه به ژرفای خیالچیست در خلوت خاموش کبوتر ها ؟ چیست در کوشش بی حاصل موج ؟ چیست در خنده ی جام ؟ که تو چندین ساعت مات و مبهوت به آن می نگری !؟ سلام بر شما همكار محترم و تلاشگر نوروز پیشاپیش بر شما فرخنده باد سال خوبی داشته باشید

آتین

باسلام سحرگاهان که شبنم آیتی از پاک بودن رابه گلهاهدیه می بخشید، به آن محراب پاکش برایت آرزو کردم: خوب بودن خوب دیدن وخوب ماندن را . درسایه سار امن ایمان ودرپناه ایزدمنان سالی پربار برایتان و خانواده محترمتان آرزو داریم.

مصطفی دهقان

آقا بابت پست پی دی اف کتابهایی که اون پایین های وبلاگت گذاشتی ممنون. با وجود اینکه چنتا از اون خوب خوبای اولش نبود و نتونستم بگیرم اما وظیفه ما تشکر است. خوش باشی هرجا که هستی "من که بودا نیستم"